Jakość i bezpieczeństwo opakowań

Po wielu latach funkcjonowania systemu zarządzania jakością opartego na wymaganiach normy ISO 9001, Właściciele firmy podjęli decyzję o wprowadzeniu i utrzymaniu systemu opartego na globalnej normie BRC.
Standard powyższy dedykowany firmom opakowaniowym integruje nasze dotychczasowe doświadczenia zarówno w dziedzinie systemu jakości jak i wymagań HACCP. Gwarantuje bezpieczeństwo wytwarzanych opakowań oraz spełnienie wszelkich wymagań prawnych i higienicznych.
Obecnie obowiązuje BRC Global Standard Packaging Materials wydanie 6.

Uzyskanie certyfikatu BRC daje firmie międzynarodowe uznanie znaku jakości, bezpieczeństwa i odpowiedzialności za produkt. Standard cieszy się dużym zainteresowaniem w Europie i na świecie.

Pojęcie jakości to dla nas codzienna praca wykonywana z pasją i zaangażowaniem. To zadowolenie klienta z naszego produktu, który spełnia jego wymagania i standardy. Jakość jest pojęciem subiektywnym i dla każdego może oznaczać inną wartość dlatego nie ustajemy w dążeniu do doskonalenia produkowanych wyrobów oraz jesteśmy otwarci na klienta i jego zapotrzebowania. Bezpieczeństwo, jakość i legalność naszych wyrobów oraz Państwa zadowolenie ze współpracy z nami jest dla nas priorytetem.

Skip to content