Jakość i bezpieczeństwo opakowań

Produkcja naszych opakowań przeznaczonych dla przemysłu spożywczego jest realizowana zgodnie z systemem HACCP.
Po wielu latach funkcjonowania systemu zarządzania jakością opartego na wymaganiach normy ISO 9001, Właściciele firmy podjęli decyzję o wprowadzeniu i utrzymaniu systemu opartego na globalnej normie BRC IoP .
BRC jest brytyjskim stowarzyszeniem handlowym, które wspólnie z Instytutem Opakowań IOP utworzyło globalny standard BRC IOP dla producentów opakowań i materiałów opakowaniowych.
Uzyskanie certyfikatu BRC IOP daje firmie międzynarodowe uznanie znaku jakości, bezpieczeństwa i odpowiedzialności za produkt. Standard cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko w Wielkiej Brytanii ale i na świecie. Stał on się globalnym standardem.
Wdrożenie BRC/IOP gwarantuje bezpieczeństwo wytwarzanych opakowań oraz spełnienie wszelkich wymagań prawnych i higienicznych.

Standard powyższy dedykowany firmom opakowaniowym integruje nasze dotychczasowe doświadczenia zarówno w dziedzinie systemu jakości jak i wymagań HACCP.

Obecnie obowiązuje V wersja The Global Standard for Packaging and Packaging Materials.
Pojęcie jakości to dla nas codzienna praca wykonywana z pasją i zaangażowaniem. To zadowolenie klienta z naszego produktu, który spełnia jego wymagania i standardy. Jakość jest pojęciem subiektywnym i dla każdego może oznaczać inną wartość dlatego nie ustajemy w dążeniu do doskonalenia produkowanych wyrobów oraz jesteśmy otwarci na klienta i jego zapotrzebowania. Bezpieczeństwo, jakość i legalność naszych wyrobów oraz Państwa zadowolenie ze współpracy z nami jest dla nas priorytetem.

Menu
Skip to content